Strona główna Poprzednia strona

UWAGA!!! DOKŁADNE INFORMACJE O NAUCE PŁYWANIA I KURSACH AQUA AEROBIKU W ZAKŁADCE "OFERTA SPECJALNA"


GODZINY PRACY PŁYWALNI:
wtorek - piątek   11.00 - 20.30
sobota - niedziela
9.00 - 21.00


 

Kryta pływalnia o wdzięcznej nazwie "Otylia" została otwarta we wrześniu 2008 roku. Jest to nowoczesny obiekt sportowy wyposażony w basen sportowy o długości 25 m i szerokości 12,5 m z sześcioma torami parametrach olimpijskich. Tor nr 6 jest torem wypłyconym, o głębokości 0,9 m  przeznaczonym do nauki pływania. Głębokość niecki sportowej przy słupkach wynosi 1,8 m, a przy nawrocie 1,35 m. Poza tym pływalnia posiada: basen rekreacyjny o powierzchni 41 m2, dostosowany do przeprowadzania zabiegów rehabilitacyjnych, wyposażony w łóżko wodne, masaże denne i boczne oraz masaż karku szeroki i wąski; brodzik dla dzieci o powierzchni 31,1m2 i głębokości 0,4 m, wyposażony  2 bicze wodne oraz małą zjeżdżalnię. Do atrakcji pływalni należą również zjeżdżalnia rurowa długości 60 m i wysokości 5,5 m, wanna z hydromasażem oraz sauna sucha.

 

Basen przystosowany jest także do korzystania przez osoby niepełnosprawne oraz do rozgrywania zawodów sportowych. Jednorazowo basenu może korzystać sto dwadzieścia osób.

 

Nasi goście mogą korzystać również z sauny, siłowni, kręgielni, gabinetu rehabilitacji masażu, gabinetu odnowy biologicznej oraz jaskini solnej. Program pływalni zapewni atrakcyjną zabawę wodzie dla całej rodziny. Można skorzystać z  wanny z hydromasażem, brodzika dla najmłodszych albo zjechać sześćdziesięciometrową rurą i wylądować w basenie rekreacyjnym z różnymi atrakcjami.

Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim