Napisz do nas

Ośrodki wypoczynkowe Kryta pływalnia Obiekty sportowe i tereny rekreacyjne

Archiwum aktualności 

 

NASZE SPOSTRZEŻENIA

 

Od paru dni na Forum LJA ukazują się (zresztą bardzo dobrze, bo to świadczy o zainteresowaniu Państwa, formą działania krytej pływalni) liczne głosy. Są one uważnie przez nas śledzone, gdyż nieobojętna jest nam Państwa opinia. Pomagają one usprawnieniu procesu obsługi Państwa, tym samym zmierzają do uprzyjemnienia Państwu czasu spędzonego na krytej pływalni.

Nie możemy jednak pozostawać obojętni na niektóre (dość złośliwe) uwagi, dotyczące gospodarowania przez nas publicznymi, a więc również Państwa, pieniędzmi.

Odnosząc się do opinii zamieszczonej na Forum LJA, uprzejmie informujemy, że niestety, musimy zmartwić wszystkich żądnych sensacji tropicieli afer. Jako pracownik nie posiadam żadnej wejściówki (tym bardziej darmowej), no chyba że tak jak wszyscy odpłatnie ją sobie nabędę. Jedyny darmowy karnet otrzymał (a raczej otrzyma, bo jest on jeszcze w druku) pan Tomasz Mucha, zresztą jak najbardziej zasłużenie, jako pierwszy klient pływalni. A swoją drogą cieszy tak ogromne zainteresowanie mimo, że przy okazji rodzi wiele nonsensownych plotek. Obojętność jest jednak znacznie gorsza. (md)


Dodano: 24 września 2008 r.

 

 

 

 

 

Poprzednia strona Następna strona


Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!