Napisz do nas

Ośrodki wypoczynkowe Kryta pływalnia Obiekty sportowe i tereny rekreacyjne

Archiwum aktualności 


tel. 509 422 330,  609 146 915

Mistrzowie nas lubią. To już chyba stało się regułą, że odwiedzają nas mistrzowie. Wczoraj z okazji uroczystego otwarcia siłowni-fitness, która mieści się na parterze krytej pływalni „Otylia”, przyjechali do Janowa mistrzyni Polski w fitness – Renata Jabłońska wraz z mężem – Marcinem Jabłońskim, mistrzem Polski w kulturystyce.

Najpierw, na hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej, pod okiem mistrzowskiej pary, odbyły się mini-zawody strongmenów. Uczestniczyło w nich  ochotników z naszego miasta. Chłopcy rywalizowali w wyciskaniu sztangi o wadze 60kg i podnoszeniu ciężarów.

Mistrz Marcin pochwalił nasz „janowski narybek” za zapał, wolę walki i zaskakujące efekty. Zwycięzcy otrzymali profesjonalne odżywki do budowania masy mięśniowej i pamiątkowe koszulki od nowootwartej firmy.

Po tym miłym akcencie wszyscy ruszyli do sali fitness, gdzie właściciel, Pan Jerzy Pacholczak wraz z małżonką, powitali wszystkich symboliczną lampką szampana, na dobry początek. Para mistrzowska zaprezentowała zestawy ćwiczeń na różnych przyrządach, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, poprawiających masę mięśniową, kondycję, elastyczność, figurę a nawet gładkość skóry (zabiegi VACU WELL, rewelacyjne zabiegi odchudzające i redukujące cellulit). Na koniec Pan Marcin Jabłoński zaprezentował mini-pokaz kulturystyczny, który zakończył się rzęsistymi brawami.

 

Wszyscy serdecznie zapraszali do korzystania z dobrodziejstw siłowni-fitness, bo to przecież nie tylko kondycja i uroda, ale też nowe znajomości, przyjaźnie i nie tylko. Dobrze, że w naszym Janowie mamy coraz więcej możliwości do efektywnego i aktywnego spędzania wolnego czasu. Korzystajmy…

Do góry

 

Zobacz galerię zdjęć 

 

Dodano: 7 listopada 2008 r.

 

Poprzednia strona Następna strona


Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!