Napisz do nas

Ośrodki wypoczynkowe Kryta pływalnia Obiekty sportowe i tereny rekreacyjne

Archiwum aktualności 

20 września 2009 roku dokładnie minął rok jak pierwsi Użytkownicy skorzystali z usług Krytej Pływalni „OTYLIA”. Jest to wystarczający okres aby zasięgnąć Państwa opinii na temat funkcjonowania i pracy tego obiektu. Dlatego przygotowaliśmy ankietę z prośbą o jej wypełnienie. Jej celem jest zbadanie opinii i zebranie oceny zadowolenia z usług jakie oferuje Państwu Kryta Pływalnia „OTYLIA” oraz ocena pracy i funkcjonowania obiektu.

Prosimy o przemyślane ustosunkowanie się do ankiety poprzez podkreślenie wybranej odpowiedzi zgodnej z Pana/i oczekiwaniami oraz wyrażenie swojej opinii.

Wyniki ankiety pozwolą nam na podjęcie właściwych decyzji w zakresie wprowadzenia lub nie, zmian w funkcjonowaniu obiektu oraz wskażą na jakie aspekty pracy mamy zwrócić uwagę w zakresie prowadzonych usług  świadczeń, jak również utrzymania warunków sanitarno-higienicznych, zgodnie z oczekiwaniami naszych respondentów.

Ankiety należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: biuro@mosirjanow.pl lub wrzucić do specjalnych pojemników znajdujących się w szatni i kasie pływalni.

Tutaj druk ankiety

Dodano: 25 września 2009 r.

Poprzednia strona Następna strona


Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!