Napisz do nas

Kryta pływalnia Obiekty sportowe

Archiwum aktualności

W 2022 roku ferie zimowe dla dzieci zamieszkałych w naszym województwie przypadły w najpóźniejszym terminie, czyli od 14 do 27 lutego.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, mimo wielu ograniczeń i obostrzeń pandemicznych, starał się zorganizować dzieciom wypoczynek w formie aktywnej. Codziennie od godziny jedenastej do godziny czternastej, każdy uczeń mógł skorzystać z wejścia na halę basenową z 50% zniżką. W tym czasie specjalnie dla wypoczywających, uruchamiane były wszystkie atrakcje hali basenowej. Z pływalni w czasie ferii, w godzinach promocyjnych skorzystało 234 uczniów.

W pierwszym tygodniu ferii, 15 lutego, odbył się Mini Turniej w Kręgle "Hulla Kulla". Turniej ten został zorganizowany z myślą o dzieciach z klas I-III. I miejsce zajął Mateusz Bizior, II - Wiktor Kulpa, III - Karol Gajór, IV i V - Michalina i Maciej Widz. Maciej został również zdobywcą najwyższej liczby punktów w rywalizacji najmłodszych klas. Zdobył 61 punktów w pojedynczej grze.

W drugim tygodniu, 22 lutego, przyszła pora na Maxi Turniej w Kręgle "Hulla Kulla", czyli rywalizację zawodników z klas IV-VIII. W klasach starszych klasyfikacja końcowa wyglądała następująco: I miejsce - Filip Gajór, II miejsce - Kamil Żelazko, III miejsce - Nataniel Janik, IV miejsce - Norbert Janik. Najwyższy wynik - 105 punktów w pojedynczej grze, zdobył Filip Gajór.

Ponieważ warunki pogodowe nie sprzyjały uprawianiu sportów zimowych, wiele osób postanowiło skorzystać z usług pływalni, spróbować swoich sił w grze w kręgle lub odwiedzić Jaskinię Solną. Ogółem w czasie ferii odwiedziło nas 7127 osób. Z tego 166 osób skorzystało z kręgielni, a 94 z Jaskini Solnej.

Dodano: 1 marca 2022 r. 

Poprzednia strona Następna strona

Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!