Napisz do nas

Kryta pływalnia  Obiekty sportowe 
Strona główna
O nas
Aktualności
Kalendarz Imprez MOSiR 2019
Obiekty
Oferty specjalne
Cenniki
Kontakt
Nasze referencje
Archiwum wiadomości
Jak do nas trafić
Pliki do pobrania

Biuletyn Informacji Publicznej

 

O nas 

Janów Lubelski jest miejscowością położoną na skraju dużego kompleksu leśnego w południowej części Lubelszczyzny. Piękna okolica oraz stale rozbudowywana baza rekreacyjno-sportowa stwarzają znakomite warunki do aktywnego wypoczynku i uprawiania sportów.

Ziemia Janowska, oprócz atrakcyjnej bazy gastronomiczno-noclegowej zapewnia wszystkim ją odwiedzającym możliwość uprawiania: turystyki pieszej po licznych malowniczych ścieżkach spacerowych w zróżnicowanym turystycznie i przyrodniczo terenie, turystyki rowerowej, na doskonale oznaczonych trasach rowerowych z dogodną infrastrukturą, możliwość uprawiania sportów wodnych na czterdziestohektarowym zalewie, gier zespołowych na boiskach treningowych, turystykę konną, wyprawy terenowe, survival, paintball i inne. 

Wszystkich aktywnych i dbających o zdrowie i kondycję MOSiR pragnie zaprosić na nowoczesną Krytą Pływalnię "Otylia" znajdującą się w północnej części miasta w sąsiedztwie kompleksu budynków szkolnych i hali sportowej. Dużym powodzeniem cieszą się również imprezy sportowe i kulturalne organizowane na stadionie w Janowie Lubelskim.

 

Zapraszamy mieszkańców Janowa i gości odwiedzających Ziemię Janowską, a także organizatorów imprez, obozów sportowych, kolonii letnich i zielonych klas do korzystania z naszych obiektów. 

Na terenie miasta dostępne są również - kino, muzeum, wystawa przyrodnicza, skansen kolejki leśnej, PTTK, IT.

W okolicy przebiegają również dwa szlaki turystyczne 5 oznakowanych ścieżek rowerowych w tym 1 edukacyjna, 2 ścieżki spacerowe, 2 szlaki piesze oraz ścieżka przyrodnicza.

 

Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim