Napisz do nas

Kryta pływalnia Obiekty sportowe

Archiwum aktualności

 

 „Mikołajkowy” piątek na Krytej Pływalni „Otylia” przeszedł pod znakiem szyfrów i łamigłówek. W tym roku każde dziecko mogło bezpłatnie wejść na halę basenową i uczestniczyć w zabawach zręcznościowo-logicznych. A nie było łatwo. Uczestnicy „mikołajek” oprócz zręczności i sprytu w poszukiwaniach, musieli także wykazać się wiedzą i pomysłowością w rozwiązywaniu krzyżówek, rebusów oraz zagadek logicznych.

W zabawie wzięło udział 69 dzieci. Do zdobycia było 13 nagród, więc konkurencja była potężna. Na hali basenowej w części rekreacyjnej – dla młodszych, a w części sportowej dla starszych, zostały ukryte numery (bardzo małe), które wskazywały jaką zagadkę będzie miał do rozwiązania znalazca.

Biorąc pod uwagę, że numerki miały tylko centymetr wysokości i były ukryte dosłownie wszędzie, wyszukanie ich zajęło uczestnikom konkursu bardzo mało czasu. Pierwsze sukcesy odnotowaliśmy już po kilkunastu minutach od rozpoczęcia zabawy. Druga część konkursu sprawiła nieco więcej problemów, lecz nie było zagadek, z którymi nasi mali „mistrzowie intelektu” by sobie nie poradzili, zwłaszcza że uczestnicy zabawy chętnie pomagali sobie nawzajem.

Tego popołudnia wszystkie pluszaki, puzzle oraz gry, ufundowane przez Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, znalazły nowych właścicieli, sprawiając radość usatysfakcjonowanym zwycięzcom. My, organizatorzy, również bawiliśmy się świetnie, wraz z rodzicami dopingując wszystkim bawiącym się dzieciom.

Zobacz galerię zdjęć

Dodano: 9 grudnia 2013 r.

Poprzednia strona Następna strona

Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!